Odečty plynoměrů v naší obci

Ve dnech sobota 27.4. až sobota 4.5.
mezi 9.00 až 20.00 hodinou, bude v naší obci proveden odečet plynoměrů.  Prosíme všechny občany aby k nim umožnili přístup a to zejména pokud jsou nestandartně uzamčeny nebo umístěny v bytech a sklepích , nebo za zamčenou brankou. V těchto případech nahlaste stav pomocí elektronické komunikace.
Můžete zanechat na dveřích nebo brance vzkaz na koho je plynoměr napsán, adresa a stav plynoměru bez červených polí.
Nově je také možnost posílat stavy okamžitě elektronicky na email: roman.ondrousek@ntlf
Dále telefonicky . Číslo pro odečty formou SMS,  MMS je 739 536 266.
Můžete také volat pondělí až pátek od 8 do 18 hodin. Ideální je čitelné foto stavu. Předejte se tím případným nedorozuměním.
Vždy dostanete potvrzení že jsme stav zapsali.
Elektronický odečet je moderní a rychlý způsob nahlášení stavu.
Šetří Váš čas,  kdy nemusíte celé dny čekat až se k Vám odečítač dostaví.

Mohlo by Vás zajímat

Aktuality

Informace o splatnosti poplatku ze psů

Upozorňujeme občany, kteří ještě neuhradili poplatek ze psů, že splatnost poplatku je do 31.5.2024. Poplatek lze uhradit převodem nebo v hotovosti na pokladně OÚ Moravany vždy v pondělí a ve středu od 8,00 - 11,30h a 13,30 - 17,00h. Lze platit i bezhotovostně kartou. 

publikováno23. 5. 2024